דרושים | קורס כתיבת תוכן | בניית קישורים למקדמי אתרים

למבצעים ועדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

לעדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

פייסבוק הייתה ועודנה הרשת החברתית הגדולה והפופולרית ביותר בעולם. עם הבעלות על אינסטגרם וואטסאפ, הפכה פייסבוק (או META בשמה החדש) למעצמה אפילו גדולה יותר. עם 2.3 מיליארד משתמשים ברחבי העולם ולמעלה מ6 מיליון משתמשים ישראלים שרבים מהם פעילים בפייסבוק מדי יום, זהו רק טבעי שבעלי עסקים ירצו להשקיע כסף, זמן ומשאבים בקידום העסק שלהם בפייסבוק. כאן אנו ב-VARTICLES נכנסים לתמונה עם תכנים מדהימים שיעניקו ערך אמיתי לקהל שלכם. לפרטים נוספים אודות שירותי כתיבת פוסטים לפייסבוק שלנו אנא צרו קשר בטלפון, בוואטסאפ או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

כתיבת פוסטים לפייסבוק

להצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

כיצד התכנים שלנו יחברו את הקהל למותג שלכם?

המותג שלכם יכול להיות אתם עצמכם או שם העסק שלכם. בהתאם לכך חשוב יהיה לבצע אפיון מסודר של העסק, השירותים והמוצרים שאתם מספקים תחתיו ולאפיין את קהל היעד שלכם. לאחר אפיון קהל היעד ניתן יהיה לבנות אסטרטגיית תוכן שתספק לו ערך אמיתי ותגרום לאנשים לרצות לשמור את הפוסטים שלכם, לעשות לכם עוקב ולחזור אל העמוד שלכם בקרוב ללמוד ולקרוא עוד. על ידי כך אתם בונים למעשה יחסים עם הקהל שלכם, נשארים בתודעה שלהם לעתים קרובות יותר וכאשר אתם משווקים את המוצרים/השירותים שלכם יש סיכוי רב יותר שהם יזמינו אותם מכם כי הם סומכים עליכם יותר, מכירים בכך שאתם אוטוריטה בתחום שלכם שמבינה עניין והם ישמחו להרחיב את שיתוף הפעולה עם המותג שלכם.

חיבור התכנים לקהל
אסטרטגיית תוכן לפייסבוק

איך בונים אסטרטגיית תוכן מדהימה לפייסבוק?

התוכן העיקרי שתשתפו בפייסבוק יהיו פוסטים המשלבים לרוב תמונה וטקסט. תוכלו גם להכין סרטונים ולשלב אותם כמובן כחלק מאסטרטגיית התוכן ועל מנת לגוון את סוגי התכנים שאתם משתפים בפייסבוק (ואולי גם באינסטגרם). הפוסטים שאנו כותבים ללקוחות אלו פוסטים של 50-100 מילים לערך, כאשר הדגש הוא לתת לגולשים ערך וסיבה להמשיך לעקוב אחריכם. אם תפציצו אותם במודעות פרסומיות של השירותים שלכם, סביר להניח שהם יברחו מהעמוד שלכם מהר מאוד. לכן אנו דוגלים בדרך כלל בשיטת ה80-20. כלומר 20% מהפוסטים החודשיים שלכם יהיו יותר מכירתיים ו-80% שנועדו לבנות יחסים ולחלק ערך. זוהי כמובן ההמלצה שלנו אך מכיוון שמרבית הלקוחות שלנו הם חברות פרסום שכבר יודעות מה הן רוצות ויש להן אסטרטגיה שעובדת עבורן ועבור לקוחותיהם אז נכבד את הדרישות בהתאם לצרכי הלקוח ונכתוב בהתאם.

כתיבת פוסטים לפייסבוק – כמה באמת צריך כל חודש?

כאשר בונים אסטרטגיית כתיבת פוסטים לפייסבוק צריך לקחת בחשבון כמה משתנים חשובים:

  • מי כותב את התוכן? – אם בעל העסק יוצר את התוכן אז כמה זמן יש לו ליצור את התוכן? אם הוא שוכר חברת כתיבת תוכן כמונו ב-VARTICLES אז כאן התקציב החודשי עשוי לשחק תפקיד.
  • ענף – באיזה תחום העסק שלכם פועל? כמה פוסטים המתחרים החזקים שלכם מעלים? בסופו של יום אתם רוצים להעניק מספיק ערך לגולשים שלכם כדי שיעקבו דווקא אחריכם, ירצו דווקא את השירותים שלכם ותישארו אצלם בתודעה.
  • כמה אתם רוצים להישאר בתודעה של הקהל שלכם? – יותר פוסטים במהלך החודש = יותר הזדמנויות חשיפה לקהל שלכם. זכרו כי רק כמה אחוזים בודדים מהקהל שלכם באמת יכנס לפוסטים בעמוד העסקי/בפרופיל שלכם ובאמת יקרא אותם. לכן להעלות פוסט בשבוע זה נחמד כדי לבנות בסיס של תוכן על פני כמה חודשים אם אין לכם לחץ – אך לעומת כתיבת מאמרים לקידום אתרים שם המטרה תהיה לייצר יותר חשיפות במנוע החיפוש, כאן בפייסבוק מרבית התנועה שלכם תגיע מפרסום ממומן וקידום הפוסטים והעמוד העסקי שלכם, כאשר לתוכן השוטף מי שייחשף אליו יהיה הקהל שעוקב אחרי העמוד/הפרופיל שלכם.

כמה עולה לנו שירות כתיבת פוסטים לפייסבוק?

עלות הפוסטים תלויה ברמת ההתעמקות בלמידת העסק והתחום שבעל העסק דורש מכותב התוכן, כמות הפוסטים בריטיינר החודשי שהוא מזמין, רמת הכתיבה, שירות נוסף כמו ייעוץ לאסטרטגיית תוכן למשל ועוד. המחירים בעמוד מחירון שירותי התוכן שלנו מתייחסים לכתיבת התוכן עצמה (ללא עיצוב וללא העלאה של הפוסטים עבור הלקוח. אלו שירותים שניתן להזמין בתוספת לכתיבה ללקוחות המחפשים פתרון שירות מלא שלא ידרוש מהם להתעסק עם זה כמעט בכלל למעט אישור התכנים לפני העלאה). בדרך כלל המחירים השוטפים ינועו באזור הכמה עשרות שקלים לפוסט בהתאם לדרישות הלקוח והכמות החודשית המוזמנת. במידה ויש ברשותכם כמות גדולה של לקוחות/עמודי פייסבוק ואתם מחפשים ספק תוכן גדול שיוכל לספק לכם כמות חודשית נאה של פוסטים במחיר אטרקטיבי – תוכלו ליצור עמנו קשר להצעת מחיר בהתאמה אישית. אנו כמובן מספקים את שירותינו באהבה לכל בית עסק פרטי בהתאם לצרכיו החל מ-4 פוסטים בחודש.

לכתוב תכנים לפייסבוק באהבה

להצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

נשמח להעמיד לשירותכם את כל היתרונות שלנו:

אחריות

אנו מאמינים בצוות המקצועי שלנו שיספק לכם התכנים ברמה הנדרשת בהתאם להזמנתכם תוך עמידה בדגשים שלכם. במידה ולא עמדנו בדרישות ששלחתם במעמד ההזמנה - נשמח לתקן את המאמרים בהתאם ולוודא שאתם שבעי רצון מהתוצר הסופי.

הלקוח במרכז

על מנת שהתוכן יהיה באמת מועיל ואיכותי יש הצורך בכתיבה בגובה העיניים, מתן ערך אמיתי לגולש וכתיבה המותאמת לשירותי הלקוח אותם הוא מספק. לעתים יהיה מדובר במיתוג עצמי, לעתים בשיווק של מוצר מסוים להזמנה אונליין ולעתים בשירותים שונים של החברה.

בדיקת בקופיסקייפ

תוכן ייחודי הוא חיוני להצלחה בקידום האורגני ובניית אמון מול הלקוחות שלכם. המאמרים שאנו כותבים עוברים אצלנו בדיקת CopyScape על חשבוננו וזאת כדי לוודא שאנו מגישים ללקוחות תכנים ייחודיים, בעלי ערך וללא חלקים מועתקים.

ניסיון

אנו מאמינים בצוות המקצועי שלנו שיספק לכם התכנים ברמה הנדרשת בהתאם להזמנתכם תוך עמידה בדגשים שלכם. במידה ולא עמדנו בדרישות ששלחתם במעמד ההזמנה - נשמח לתקן את המאמרים בהתאם ולוודא שאתם שבעי רצון מהתוצר הסופי.

כתיבה אנושית

על מנת שהתוכן יהיה באמת מועיל ואיכותי יש הצורך בכתיבה בגובה העיניים, מתן ערך אמיתי לגולש וכתיבה המותאמת לשירותי הלקוח אותם הוא מספק. לעתים יהיה מדובר במיתוג עצמי, לעתים בשיווק של מוצר מסוים להזמנה אונליין ולעתים בשירותים שונים של החברה.

שיפור מתמיד

תוכן ייחודי הוא חיוני להצלחה בקידום האורגני ובניית אמון מול הלקוחות שלכם. המאמרים שאנו כותבים עוברים אצלנו בדיקת CopyScape על חשבוננו וזאת כדי לוודא שאנו מגישים ללקוחות תכנים ייחודיים, בעלי ערך וללא חלקים מועתקים.

שאלות תשובות

למה שתישארו עם סימני שאלה???

אם יש לכם שאלות נוספות אנא הרגישו חופשי ליצור עמנו קשר בוואטסאפ, בטלפון או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

אנו מזמינים אתכם לצפות בעמוד תיק העבודות שלנו בו תוכלו לראות סוגים שונים של תכנים שכתבנו, ברמות איכות שונות ולצרכים שיווקיים שונים.

זמן הכנת התכנים וההגשה שלהם תלויה בגודל ההזמנה בדרך כלל, אורך המאמרים ורמת ההתעמקות בדרישות. בדרך כלל הגשה סטנדרטית של הזמנה תהיה בטווח של 3 עד 7 ימי עסקים. בהזמנות קטנות לעתים רבות תקבלו את ההזמנה בתוך 1-2 ימי עסקים.

אנו כותבים תכנים מסוגים שונים ומגוונים, החל מאמרי SEO, מאמרים איכותיים לאתר לקוח, מאמרים המיועדים לקמפיין אאוטבריין, פוסטים לפייסבוק ולרשתות החברתיות, תכנים למוצרים דיגיטליים, כתיבת ניוזלטרים, תוכן שיווקי לדפי נחיתה ועוד.

בהתאם לגודל ההזמנה ומשמעות התכנים ללקוח ניתן לקיים שיחת אפיון ראשונית לתכנים. השיחה תהיה בטלפון או בוואטסאפ בדרך כלל. עבור משרדי פרסום, קידום אתרים ובניית אתרים המעוניינים שנקיים שיחות אפיון עם לקוחותיהם לצורך הכנת התכנים עבורם – המחיר יהיה מגולם בהצעת המחיר ולכן יש לציין זאת מראש.

איכות הכתיבה משתנה בהתאם לסוג התכנים שהלקוח מזמין והמחיר שהוא משלם. מחיר גבוה יותר יאפשר לנו להעביר את ההזמנה לטיפול הכותבים היותר בכירים שלנו הכותבים ללקוחות VIP שלנו. עבור מאמרי SEO פשוטים למשל, המחירון שלנו צנוע וצריך לקחת בחשבון את רמת המאמרים בהתאם. את הרמה תוכלו לבדוק טרם ההזמנה בתיק העבודות שלנו או לבקש מאיתנו דוגמאות בוואטסאפ או במייל. על כל פנים, אנו עם הפנים ללקוח ובדרך כלל במקרה כזה נעמוד לרשותו של הלקוח עם סבב תיקונים כדי שיהיה מרוצה מהתכנים. 

כמובן. אם שלחת לנו דגשים במעמד שליחת ההזמנה ולא עמדנו בדגשים מסוימים מתוכם – אנא שלחו לנו הודעה חוזרת בנושא ונשמח לטפל בתיקון הנדרש.

כמובן. תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה שלנו וכן לעקוב אחרינו בפייסבוק על מנת לקבל ולקרוא עדכונים אודות מבצעי החודש שלנו.

תוכן עניינים