דרושים | קורס כתיבת תוכן | בניית קישורים למקדמי אתרים

למבצעים ועדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

לעדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

איך למצוא מלאאא נושאים למאמרים מעניינים לאתר שלכם?

התוכן הוא חלק מרכזי באסטרטגיית השיווק, המיתוג והפרסום של העסק שלכם בדיגיטל. בין אם מדובר בתכנים לאתר שלכם ובין אם בתכנים לרשתות החברתיות, התוכן יהווה חלק מרכזי בהענקת ערך לעוקבים ולגולשים שלכם, יסייע למנועי החיפוש בסריקה והבנה של עמודי האתר שלכם, יתרום לקידום האורגני שלכם בגוגל, יחזק את הקשר עם הגולשים וגם יניע אותם לפעולה ויעבוד עבורכם 24/7. כמעט בכל אתר אינטרנט כיום יש אזור של טיפים ומידע מקצועי, או בשפה פשוטה יותר – בלוג. הוא חיוני גם באתרי תדמית, גם באתרי חנות וגם באתרים מסוגים אחרים כיוון שהוא מאפשר לרכז ארכיון של כתבות, טיפים ותכנים בתחום בו עוסק האתר שלכם ומאפשר לגוגל לסרוק יותר עמודים שלכם ולכם לקדם מגוון גדול יותר של ביטויים, לחלוק תוכן לעתים קרובות עם הקהל שלכם ולשמור על האתר מעודכן ופעיל.

החשיבות של הנושאים שתבחרו למאמרים הן מעיני הגולש והן ברמה הטכנית:

בחיפוש אחר נושאים מעניינים למאמרים שלנו באתר אנו רוצים להתחשב ב2 דברים:

  • רמת התעניינות של הגולש – שתגרום לו לרצות ללחוץ עלינו בתוצאות החיפוש בגוגל או בארכיון המאמרים באתר שלנו – להיכנס לעמוד ולקרוא את התוכן הרלוונטי.
  • הרמה הטכנית – שמתייחסת לזה שCTR גבוה יותר של לחיצה עלינו בתוצאות החיפוש או מעורבות גבוהה יותר בתוך האתר בדפדוף בין העמודים השונים באתר תשפיע לטובה על קידום האתר לגוגל ותשדר לגוגל סיגנלים חיוביים עלינו.

איך נמצא נושאים מעניינים למאמרים? הינה כמה דרכים נהדרות:

כנסו למנוע החיפוש – רשמו במנוע החיפוש של גוגל ביטוי שעשוי להיות רלוונטי לתחום שלכם ותנו לגוגל להשלים באופן אוטומטי את החיפוש. בפעולה זו אתם מוצרים ביטויים ארוכים ומגוונים יותר שיכולים להעלות לכם רעיונות לנושאים או תתי נושאים לכתיבה.

חיפוש מתקדם בגוגל – של מאמרים בתחום שלכם. אם לדוגמה יש לכם עסק בתחום ההדברות – תיכנסו לגוגל ותרשום "מאמרים בנושא הדברות" או "הדברות מאמרים". תיכנסו לתוצאות האורגניות הראשונות ותקבלו ים רעיונות של נושאים למאמרים. רק תשנו מעט את הכותרות כמובן.

בחנו את המתחרים שלכם – בדקו את האתרים המובילים בתחום שלכם, שאלו הם המתחרים הגדולים ביותר שלכם, בדקו בבלוג שלהם ובעמודים הראשיים באתר שלכם מה הנושאים בהם הם כותבים תכנים. אתם לא צריכים להעתיק מהם תוכן (וגם אסור לעשות את זה) אבל תוכלו לקבל השראה לרעיונות למאמרים ולכתוב את התכנים בצורה ייחודית או לשכור את שירותינו בVARTICLES לכתיבת התכנים.

פתחו ספר דיגיטלי בתחום שלכם – האינטרנט מלא בספרים דיגיטליים כמעט בכל תחום שקיים. ספרים מבוססים על תוכן עניינים שהם למעשה רעיונות ותתי רעיונות של נושאים בתחום שבו עוסק הספר. פתחו ספרים דיגיטליים חינמיים בתחום שלכם, בחנו את הרעיונות והכינו רשימת רעיונות פוטנציאלית למאמרים מעניינים.

 

למצוא רעיונות למאמרים
פרגנו לנו בשיתוף ואולי תזכו בפרס מתנת...
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
תוכן עניינים
להתחבר באהבה
הספרים שלנו

להורדת הספר בחינם השאירו פרטים!

אולי יעניין אותך גם