דרושים | קורס כתיבת תוכן | בניית קישורים למקדמי אתרים

למבצעים ועדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

לעדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

כתיבת מאמרים לקידום אורגני – איך עושים זאת נכון?

כתיבת מאמרים לקידום אורגני מתגלה לא פעם כמשימה לא פשוטה, היות ולא כל אחד מסוגל לכתוב מאמרים איכותיים תוך דגש על כל הפרמטרים החשובים. למעשה, כאשר כותבים מאמר שמטרתו לקדם את האתר שלכם במעלה תוצאות החיפוש של גוגל, חשוב לתת את הדעת לכל הקריטריונים שגוגל מחשיבה כחשובים. מי שנשאר מעודכן בתחום מגלה כי הקריטריונים השונים משתנים מעת לעת, ולכן רק מי שעוסק בתחום ידע את הדגשים הרלוונטיים לצורך קידום מוצלח ואיכותי. אין ספק כי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא תוכן איכותי ובעל ערך לגולש, ללא תוכן מעניין הגולש לא ישהה באתר לאורך זמן ובכך יאותת לגוגל כי לא מדובר על אתר איכותי במיוחד. מעבר לכך, ישנן נקודות נוספות שצריך לתת עליהן את הדעת כגון כותרת ראשית שתכיל את מילת המפתח, כותרת משנית לכל נושא ומבנה מסודר ונקי של המאמר.

כתיבת מאמרים לקידום אורגני – רק על ידי כותבי תוכן איכותיים

כאמור, התוכן הוא המלך ולכן חשוב כי מלאכת הכתיבה תיעשה על ידי כותב תוכן איכותי ומנוסה אשר מכיר את עולם קידום האתרים ויודע על מה לתת את הדעת. בעלי אתרים רבים בוחרים לחסוך בהוצאות של חברת תוכן חיצונית ושירותי כתיבת מאמרים בתשלום ומעדיפים לכתוב לבד את התוכן לאתר שלהם. אך הבעיה היא שלא כל אחד מנוסה בכתיבה שיווקית, אשר תעודד את הגולש האקראי להפוך ללקוח פוטנציאלי. מעבר לכך, לרוב בעלי העסקים אין את הפנאי או הסבלנות ללמוד את כל הדקויות של קידום אתרים, ולכן התוכן שהם יוסיפו לא ישרת ולא יתרום כלום לקידום האורגני. לעומת זאת, כותב תוכן שמתעסק בתחום מזה שנים ומכיר את כל העולם של הקידום האורגני, יכול לחולל פלאים באמצעות מאמרים מקצועיים ומדויקים שיזניקו את האתר במעלה תוצאות החיפוש של גוגל.

לסיכום, כתיבת מאמרים לקידום אורגני מהווה שלב חשוב ומהותי מתוך קידום אתרים אורגני. לא ניתן לקדם את האתר ללא תוכן איכותי ומקצועי העומד בכל הפרמטרים הדרושים לפי גוגל. לרוב מדובר על טקסטים מסודרים, המחולקים לפסקאות ומופרדים על ידי כותרות משנה המרמזות על הפסקה הבאה. כמו כן, ניתן דגש לשילוב טבעי של מילת המפתח המקודמת, תוך העברת תוכן איכותי ובעל ערך לגולש. אנו בVarticles מציעים שירות איכותי ומקצועי של כתיבת תוכן לצורך קידום אתרים, תוך 3-5 ימי עסקים לכל היותר. חשוב לציין כי המאמרים שלנו נבדקים ב-  CopyScape על מנת להבטיח תוכן מקורי ולא מועתק. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון.

כתיבת מאמרים לקידום אתרים
פרגנו לנו בשיתוף ואולי תזכו בפרס מתנת...
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
תוכן עניינים
להתחבר באהבה
הספרים שלנו

להורדת הספר בחינם השאירו פרטים!

אולי יעניין אותך גם