דרושים | קורס כתיבת תוכן | בניית קישורים למקדמי אתרים

למבצעים ועדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

לעדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

מהו תוכן EVERGREEN ומדוע הוא חשוב?

לא כולם יודעים, גם מי שעוסקים בתחום, כתיבת תוכן מסוג evergreen יכולה לשפר לכם את החשיפה, את התנועה ובכלל את השיווק דרך תוכן. תוכן הוא האמצעי הטוב ביותר לשיווק וכאשר אתם מספקים תוכן באופן קבוע אתם מושכים יותר תנועה וקוראים לאתר ולדפים שלכם. יחד עם זאת, לא כל תוכן הוא אטרקטיבי וחשוב להבין איזה סוג תוכן יכול לעבוד טוב יותר לטובתכם.

Evergreen – מהו ולמה כדאי להכיר את סוג התוכן הזה?

תוכן ירוק (evergreen) הוא תוכן שימושי ואפקטיבי שנחשב תמיד לרלוונטי ולא תלוי בשום מאורעות או תאריכים. זהו למעשה תוכן שהגולשים תמיד יחזרו אליו, והתוכן תמיד יהיה מתאים לכל תקופה ולכל עניין תוכן ירוק חוסך לכם מאמץ וזמן, הוא שומר על הבלוג שלכם עדכני, ויש לתוכן בו חיי מדף מאד ארוכים. תמיד אפשר לשתף אותו מחדש עם הקוראים שלכם או פשוט לשנות אותו לפורמט בסגנון אחר. למעשה תוכן ירוק פשוט מביא לכם יותר תנועה וחשיפה בלי שום מאמץ כמעט, אך חשוב שהוא יהיה מנוהל על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום וזאת על מנת שאכן יביא למיטב התוצאות.

איך תוכן כזה משפר את הדירוגים שלנו?

תוכן ירוק משפר את הדירוגים עבור מילות המפתח הנבחרות שלכם ברמה גבוהה. יש מילות מפתח מאד מסוימות שקהל היעד הפוטנציאלי שלכם משתמש בהן וחוזר עליהן. מילות המפתח הללו חושפות את האינטרסים של קהל היעד. כאשר אתם עורכים תוכן ירוק אתם חייבים להתמקד במילות המפתח הללו, בגלל שתוכן evergreen הוא תוכן שממשיך לעבוד באופן עצמאי עבורכם הוא תמיד ישפר את המיקומים והדירוגים תוך כך.

כתיבת תוכן ירוק-עד משפרת את הדירוגים שלכם עבור מילות מפתח נבחרות

סיבה נוספת לכך שתוכן ירוק-עד עובד טוב היא בכך שהוא מסייע לבלוג שלכם לעלות גבוה בדירוג במנועי החיפוש. ישנן מילות מפתח ספציפיות בתחום מסוים שלקוחות פוטנציאליים חוזרים להשתמש כדי לחפש מידע באינטרנט. אלו מילות מפתח חיוניות החושפות את האינטרסים שלהם. כשאתם כותבים תוכן ירוק-עד, וודאו שאתם מתמקדים במילות מפתח של נושאים הממשיכים לעניין את הקוראים מעבר למועד הפרסום שלהם. אותם חלקים של תוכן יעזרו לבלוג שלכם להגיע לדירוג גבוה יותר לאורך זמן. הרבה מעבר לעובדה שזהו תוכן איכותי חשוב לשתף אותו נכון, לבחור את הפלטפורמה המתאימה ולדאוג שהתוכן יהיה מתאים לקהל היעד ונגיש כמובן.

איך תוכן EVERGREEN יוצר תנועת לידים חדשה?

תוכן איכותי הופך את המותג שלכם לבעל יותר סמכות. הגולשים מוצאים בדפי האתר שלכם את המענה למה שהם מחפשים והם יפנו אליכם בכל שאלה ועניין וכך אתם הופכים למעשה למקור למידע ולמומחים בתחומכם. ככל שהאתר שלכם יהיה מדורג יותר גבוה, כך יגדל הסיכוי לכך שהקוראים ימשכו יותר אל השירות או המוצרים שלכם. הסוד הוא בתוכן, חברת VARTICLES המתמחה בתוכן evergreen תדע להעניק לכם את השירות הטוב ביותר באמצעות צוות מקצועי ומיומן לתוצאות קידום וחשיפה מקסימליות.

 

תוכן EVERGREEN
פרגנו לנו בשיתוף ואולי תזכו בפרס מתנת...
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
תוכן עניינים
להתחבר באהבה
הספרים שלנו

להורדת הספר בחינם השאירו פרטים!

אולי יעניין אותך גם