דרושים | קורס כתיבת תוכן | בניית קישורים למקדמי אתרים

למבצעים ועדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

לעדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

איך לבחור כותב תוכן? המדריך המלא

בעולם שבו התוכן הפך להיות האלמנט המוביל בכל תעשייה ומגזר, הדרישה לתוכן איכותי היא מעל הכל. כותב תוכן מיומן יכול להעלות את חשיפת המותג שלכם, למשוך את הקהל ולהניע את מאמצי הקידום של המותג. אבל איך לבחור כותב תוכן? בואו נחקור את ההיבטים החשובים שיש לקחת בחשבון בבחירת כותב התוכן המתאים לכם.

אילו כישורים צריכים להיות לכותב תוכן טוב?

כותב התוכן האידיאלי צריכים להיות בעל שילוב של כישורים טכניים ויצירתיות. חפשו בסיס חזק בשפה ובדקדוק, כמו גם את היכולת להתאים את סגנון הכתיבה לטונים ולקהלים שונים. לימודי כתיבה בין אם בתור ובין אם בקורסים זה תמיד מוסיף אך לא חובה. כיום ישנם כותבי תוכן שלא למדו את התחום ועדיין הם כותבי תוכן איכותיים ומוערכים. גם לימודי תקשורת מועיל אך לא תמיד הכרחי. חשוב יותר הוא הניסיון ותיק העבודות שלהם, שאמורים להדגים מגוון של סגנונות כתיבה ונושאים. בנוסף, כישורי מחקר טובים והבנה בסיסית של SEO גם יוסיפו, ואם לא, ישנם כותבי תוכן שתמיד ישמחו ללמוד דברים חדשים.

איך תדעו אם כותב תוכן הוא הכותב שמתאים לכם?

הערכת האיכות של כותב התוכן היא הרבה מעבר לבדיקה מדוקדקת של קורות החיים שלו. בדקו את עבודתם בעבר על ידי בקשה של דוגמאות כתיבה, בדקו האם הכתיבה נכונה מכל הבחינות וגם מבחינת העניין והיצירתיות ולא רק החוקים בעולם הדקדוק והכתיבה הנכונה, וגם, חשוב שהכתיבה תהיה מותאמת אל קהל היעד. שימו לב לאופן שבו הם משלבים מילות מפתח באופן טבעי, כמו גם ליכולתם ליצור תוכן המזדהה עם הקוראים. פרמטר נוסף שיש לשים לב אליו הוא האם כותבי התוכן יודעים לכתוב לפלטפורמות שונות ביניהן רשתות חברתיות, בלוגים, מגזינים אינטרנטיים ועוד. יש לכך חשיבות רבה ומשמעותית. כמו כן אתם רוצים לבדוק האם אתם מחפשים דווקא כותב תוכן או חברה לכתיבת תוכן שכן חברה עשויה להתאים ליותר בעלי עסקים בדרך כלל.

מה נהוג לבקש מכותב התוכן מבחינת דוגמאות כתיבה?

בעת הערכת כותב תוכן מתאים בקשו דוגמאות ספציפיות של עבודתו. אלה צריכים לכלול קטעים הרלוונטיים לתעשייה שלכם או לסגנון התוכן שאתם צריכים. אם יש לכותבי התוכן יכולת לספק נתונים אלו, בקשו אפילו נתונים אנליטיים כדי לוודא שהתוכן של הכותבים אכן מביא לתוצאות. בירור לגבי התהליך שלהם וכיצד הם מטפלים במשוב ותיקונים יכולים גם לספק תובנות לגבי רמת המקצועיות של כותבי התוכן.

איך יודעים איזה סוג כותב תוכן אנחנו צריכים?

ההגדרה הפורמלית של סוג כותב התוכן שאתם צריכים היא הגדרה חשובה. האם אתם צריכים מומחה בתחום מסוים או כללי שיכול לכסות מגוון רחב של נושאים? אם ההתמקדות שלכם היא בשיווק דיגיטלי, כותב עם מומחיות בקידום אתרים הוא הכרחי. עבור נושאים טכניים, כותב עם ידע ספציפי לתעשייה יכול להתאים יותר. חברת התוכן VARTICLES המתמחה בכל סוגי התוכן החל משיווקי ועד ליחצ"ני מעניקה שירותי כתיבה מהטובים ביותר על ידי צוות מקצועי ומיומן. צרו קשר כבר עכשיו לתוכן איכותי שמביא ערך.

איך לבחור כותב תוכן?
פרגנו לנו בשיתוף ואולי תזכו בפרס מתנת...
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
תוכן עניינים
להתחבר באהבה
הספרים שלנו

להורדת הספר בחינם השאירו פרטים!

אולי יעניין אותך גם