דרושים | קורס כתיבת תוכן | בניית קישורים למקדמי אתרים

למבצעים ועדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

לעדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

מחפשים כותב תוכן בשפה זרה? כך תמצאו את הכותב המתאים עבורכם

בשוק העסקי הדיגיטלי של היום, הצורך בשכירת כותב תוכן בשפה זרה רק הולך ועולה. כעסק המבקש להרחיב את קהל היעד שלו ולגוון בו, האתגר קיים לא רק במציאת כותב שיוכל להעביר את המסר שלכם בשפה אחרת אלא גם להבטיח שהתוכן יהיה ויישאר רלוונטי ומרתק מבחינה תרבותית. הנה כמה אסטרטגיות מפתח שיעזרו לכם למצוא כותב תוכן בשפה זרה שיוכל לספק תוכן שיווקי שמביא לתוצאות.

למה חשוב למצוא כותב תוכן מיומן ולא לכתוב בעצמכם?

כתיבה של תוכן שיווקי היא מקצוע בפני עצמו המצריך לא מעט מיומנות. חשוב להכיר ניואנסים שיווקיים רלוונטיים על מנת שאלו יביאו לתוצאות איכותיות. בין אם מדובר על כתיבת SEO ובין אם מדובר על כתיבה שהיא שיווקית יותר, כך או כך, חשוב לעשות זאת נכון ובהתאם ל'חוקים' רלוונטיים שכל כותב תוכן מקצועי שמכיר את התחום ועושה אותו נכון יוכל לבצע אותם. במקרים אלו, כדאי שכותבי התוכן יתמקדו בכתיבת התוכן ואתם תתמקדו בהענקת השירות ללקוחות החדשים שיגיעו בעקבות התוכן המצוין והחדש שכותבי התוכן המקצועיים כותבים עבורכם ולכם. כמו כן, כאשר מדובר על תוכן בשפה זרה על כותב התוכן גם להכיר את השפה הזרה ברמת שפת אם כדי שיוכל לשלוט בהיבטים השונים של השפה החיוניים הן בכתיבה הטכנית לקידום האורגני והן בכתיבה השיווקית. לדוגמה, אם אתם מחפשים שירות כתיבת מאמרים ברוסית כדאי יהיה לפנות לחברת תוכן המעסיקה כותבי תוכן מנוסים דוברי רוסית ברמת שפת אם.

כותב תוכן בשפה זרה – כך תמצאו את כותב התוכן הנכון

בחירת כותב תוכן בשפה זרה היא לא בחירה של מה בכך וחשוב שתהיה בעיקר מבוססת על מספר פרמטרים מרכזיים:

  • מיהו קהל היעד שלכם – לפני תחילת החיפוש, חשוב שתהיה לכם הבנה ברורה של קהל היעד כולל השפה, הניואנסים התרבותיים וההעדפות שלהם. הכרת הקהל שלכם עוזרת בבחירת כותב שיכול להתאים תוכן שפונה ישירות אליו.
  • חפשו דוברי שפת אם עם מומחיות שיווקית – דובר שפת היעד כשפת אם הוא בעל יתרון משמעותי, יש לרוב בשל ההבנה המהותית של הדקויות התרבותיות וניואנסים שמי שאינו דובר השפה כשפת אם לא באמת יוכל להבין. עם זאת, שליטה בשפה לבדה אינה מספיקה. וודאו שלכותב התוכן יש גם את היכולות השיווקיות להביא לתוצאות.
  • בדקו תיק עבודות – חפשו דוגמאות מגוונות לתוכן שיווקי שכותבי התוכן יצרו בשפה הרצויה. כותב תוכן בשפה זרה חייב להיות מגוון בסגנון הכתיבה שלו על מנת שבאמת תהיה לכם רלוונטיות. שימו לב לסגנון הכתיבה שלהם, לטון ולאופן שבו כותבי התוכן מתאימים תוכן לפלטפורמות ולקהלים שונים.

מגיע לכם תוכן איכותי וברמה גבוהה

זה לא סוד אם כן שמדובר בתהליך מורכב. מציאת כותב תוכן איכותי בשפה זרה דורשת שילוב של מיומנות לשונית, הבנה תרבותית וידע שיווקי. התוכן הנכון יכול לגשר על פערים, לבנות קשרים ולהניע את המותג שלכם לגבהים חדשים על הבמה העולמית, והכי חשוב, להביא לתוצאות השיווקיות עליהן אתם חולמים, וחלומות אפשר להגשים. חברת VARTICLES היא מהחברות הטובות ביותר עולם התוכן ומספקת תוכן איכותי ברמה גבוהה. צרו קשר כבר עכשיו לתוכן מותאם אישית שמביא לתוצאות שיווקיות שעובדות באמת.

כותב תוכן בשפה זרה
פרגנו לנו בשיתוף ואולי תזכו בפרס מתנת...
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
תוכן עניינים
להתחבר באהבה
הספרים שלנו

להורדת הספר בחינם השאירו פרטים!

אולי יעניין אותך גם