דרושים | קורס כתיבת תוכן | בניית קישורים למקדמי אתרים

למבצעים ועדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

לעדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

כתיבת מאמרים לאתרים

כתיבת תכנים לאתרים הפכה לאחד התחומים הנפוצים היותר, היות יותר ויותר בעלי אתרים מבינים את החשיבות המכרעת שיש לתוכן על האתר שלהם. בעבר ניתן היה למצוא לא מעט אתרים בעלי תוכן ברמה בינונית מינוס, שלא זכה לעדכונים רבים. היום כבר כמעט ולא תיתקלו באתרים ברמה הזאת, היות וגוגל מציגה אותם בתחתית תוצאות החיפוש שלה. המטרה של גוגל היא כמובן לקדם אתרים המספקים ערך מוסף לגולשים, ולכן היא מקפידה לקדם אתרים בעלי תוכן איכותי ורלוונטי בלבד. איכות התוכן נבדקת על ידי פרמטרים רבים, ביניהם זמן השהייה הממוצע בכל עמוד. ככל שזמן השהייה בעמוד כלשהו עולה, כך הדבר מצביע על תוכן מעניין ורלוונטי שהגולשים מתעכבים כדי לקרוא אותו. אך על מנת לקבל תוכן איכותי הכתוב ברמה גבוהה ללא טעויות כתיב או דקדוק בעייתי, יש צורך להיעזר בשירותיו של כותב תוכן מנוסה ומקצועי בלבד.

כתיבת מאמרים לאתרים בצורה המקצועית ביותר

רק כותב תוכן מקצועי ומנוסה, יכיר את התחום לעומק וידע לספק מאמרים מעניינים ורלוונטיים לנושא האתר. כותב תוכן זה ישקיע זמן כדי ללמוד את הנושא המדובר, ולא יסתמך על מקורות מידע מפוקפקים. כתוצאה מכך, הוא יוכל לספק לגולשים ידע איכותי ועדכני בנושא, ובכך להעניק להם את המענה הדרוש לשאלות ולבעיות שלהם. במידה ומדובר על מאמר שיווקי, כותב התוכן ידע לכוון את הגולשים בצורה עדינה לעבר השירותים או המוצרים השונים שהאתר מציע, ובכך לעודד אותם לרכוש אותם. במקרים אחרים, הכתיבה השיווקית תסקרן את הגולש ותגרום לו להשאיר את פרטיו לצורך יצירת קשר עתידית. אופציה נוספת היא כתיבת תוכן למטרות קידום, כאשר כותב התוכן מעודכן בתחום ונמנע מכל הטעויות שיגרמו לגוגל להוריד את דירוג האתר. הטעות הנוראית ביותר היא להשתמש בתוכן מועתק, דבר הפוסל את האתר מבחינת גוגל ומוריד אותו לתחתית רשימת התוצאות.

לסיכום, כתיבת במאמרים בתשלום ובכלל תכנים לאתרים ולדיגיטל – חייבת להיעשות בצורה מקצועית, כדי להבטיח את יעילותה. אדם לא מנוסה אשר מעלה תוכן לאתר, עלול לגרום ליותר נזק מאשר תועלת. חברת varticles מציעה ללקוחותיה את שירותי התוכן המתקדמים והאיכותיים ביותר בתחום. החברה מתחייבת להגשה מהירה של 3-5 עסקים. חשוב לציין כי המהירות אינה מעידה דבר על איכות התוכן, היות והחברה עובדת עם כותבי התוכן המובילים ביותר בתחום. החברה מתחייבת לכתיבה מקורית וייחודית, ולכן בודקת כל מאמר ב – CopyScape. מבר לכך, ניתן ליהנות משירותי עריכה לשונית ובדיקת הגהה. לפרטים צרו קשר!

כתיבת מאמרים לאתרים
פרגנו לנו בשיתוף ואולי תזכו בפרס מתנת...
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
תוכן עניינים
להתחבר באהבה
הספרים שלנו

להורדת הספר בחינם השאירו פרטים!

אולי יעניין אותך גם