דרושים | קורס כתיבת תוכן | בניית קישורים למקדמי אתרים

למבצעים ועדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

לעדכונים שוטפים עקבו אחרינו ב –

מיהו כותב תוכן איכותי?

מבלי להבין זאת אנו מסתמכים לעתים קרובות על המילה הכתובה, בין אם אנו חותמים על מסמך של עורך דין, באים בברית הנישואים לאחר ניסוח הכתובה או ממלאים פרטים אישיים כאשר אנו מנסים להתקבל לעבודה חדשה. באופן דומה, אנו תלויים בתוכן כתוב גם בתחום כמו קידום אתרים, ולא רק תוכן אלה כותב תוכן איכותי שמשפטיו רהוטים ומנוסחים היטב.

כותב תוכן מקצועי שמאחורי התכנים:

התוכן הוא אמנם המלך, כפי שציין ביל גייטס, אך יש לו גם יועצים מלכותיים. אלה כמובן כותבי התוכן המייצרים תכנים אינפורמטיביים ושיווקיים לאתרי האינטרנט לפי הזמנות. עם התפתחות העולם האינטרנטי, גבר הביקוש לכותבי תוכן איכותיים שבזכותם יעלה אתר האינטרנט המקודם לתוצאות החיפוש הראשונות. לאור הביקוש הרב לכותבים טובים, נשאלת השאלה מיהו כותב תוכן טוב. כמה פרמטרים משמעותיים יכולים בהחלט לעזור לנו להחליט:

  • כותבים שיודעים לכתוב – זוהי הדרישה הראשונה בכתיבת תכנים, מן הסתם. משום כך, כותבים רבים המנסים להתקבל לעבודה נדרשים לשלוח מאמרים לדוגמה שנכתבו על ידם. שפת הכתיבה שלהם צריכה להיות עניינית, נטולת שגיאות כתיב וקולחת. מצד שני, התכנים פונים לכל גולש וגולשת, ולכן עליהם להיות מנוסחים בשפה בהירה ומובנת.
  • כותבים שאוהבים את עבודתם – זה נשמע אולי מובן מאליו, אך יש צורך להבין שעבודתו של כותב התוכן עשויה להיות שוחקת. הכותב המסור יושב שעות על גבי שעות מול המחשב ומקליד משפטים. ישנם כותבים הנכנעים לשחיקה המתבטאת בסופו של דבר גם בזלזול באיכות התוכן.
  • לומדים את הנושא לעומק – כותב תוכן טוב יכול לכתוב על כל תחום שבעולם, כמעט. בין אם מדובר באינסטלציה, עורך דין ביטוח לאומי או אירועי פיינטבול. זה לא הופך אותו למומחה בנושא, אך כותב טוב לעולם לא יכתוב תוכן שהוא עצמו אינו מבין.
  • מעניקים ערך מוסף לגולש – כולנו אוהבים ללמוד משהו חדש, וזוהי בדיוק המטרה של כותב תוכן איכותי – לספק מידע מרתק, חדשני, מאלף ומעניין לקוראים. זה יכול להיות מידע על גאדג'ט חדש, שיטה להסרת כתמים באמצעות חומרים ביתיים או טיפים לבחירת מעצב שיער.
  • לשים לב לדגשים – הכותב מקבל תכנים מלקוחות רבים ולכל אחד מהם יש דגשים שונים מבחינת מילות המפתח, מיקומן, הזכרה או אי הזכרה של שם לקוח וכדומה.

תוכן מזמינים רק מחברת תוכן מקצועית:

מקדמים אתר אינטרנט? מעוניינים להעלות פוסטים מקוריים? במקרה זה מומלץ לפנות לחברה מקצועית שיש לה קשר עם הכותבים, והיא יכולה לספק לכם תכנים איכותיים תוך ימים ספורים בלבד. אצלנו בחברת Varticles תוכלו להזמין תכנים מכל הסוגים: מאמרי SEO, מאמרים לאתר לקוח, כתיבה שיווקית לעמוד נחיתה ועוד. המאמרים עוברים עריכה לשונית כדי למנוע שגיאות כתיב ומשפטים בעייתיים, כמו גם בדיקת CopyScape המאפשרת לאבחן מאמרים הכוללים תוכן מועתק. בסופו של דבר, כל לקוח מקבל את מלוא תשומת הלב הראויה לו.

כותב תוכן מקצועי
פרגנו לנו בשיתוף ואולי תזכו בפרס מתנת...
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
תוכן עניינים
להתחבר באהבה
הספרים שלנו

להורדת הספר בחינם השאירו פרטים!

אולי יעניין אותך גם